DOPRAVA, HOTELY, OKOLÍ

Místo konání

Hotel Voroněž I, Křížkovského 458/47Brno, Česká republika. 

Mapa

Doprava

Hotely

UBYTOVÁNÍ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU V HOTELU VORONĚŽ REZERVUJETE ZDE: 
Hotel Voroněž IHotel Voroněž II. Ubytování je možné rezervovat do 17. září 2017.

Pokoje jsou k dispozici od 14:00 hodin v den příjezdu.
Uvolnění pokoje a vrácení vstupní karty je nutné do 12:00 hodin v den odjezdu.

Hotel Voroněž I**** a Voroněž II***, Křížkovského 458/47Brno, Česká republika.
Hotely jsou umístěny vedle sebe a v těsné blízkosti brněnského výstaviště a středu města. Voronež I poskytuje kvalitní ubytování s kapacitou 368 pokojů, suite a business suite s Wi-Fi zdarma. Pokoje mají elektronické zámky, dveřní kukátka a kouřové hlásiče, satelitní a pay TV s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, minibar. Voroněž II nabízí pokoje a suite třídy economy s koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitními programy. Více na: www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-i.htmlwww.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-ii.html.

DALŠÍ MOŽNOSTI REZERVACE UBYTOVÁNÍ ZDE.

Zajímavá místa v okolí

Pěší vzdálenost:
Výstaviště Brno (0,5 km)Pivovar Brno (1 km)Hrad Špilberk (1,8 km)Katedrála sv. Petra a Pavla (2,2 km)Moravská galerie (2,3 km)Botanická zahrada (2,9 km)Moravské zemské muzeum (3 km)Kapucínský kostel a krypta (3 km)Náměstí Svobody (3 km)Labyrint pod Zelným trhem (3 km)
 

Nad 5 km:
ZOO Brno (11 km)Plavba po Brněnské přehradě (12 km)Mohyla míru (19 km)Masarykův okruh (20 km)Hrad Veveří (21 km)Zámek Slavkov (26 km)Moravský kras (30 km)

Více informací o Městě Brno